انرژی مشکل جهان امروز است

انرژی ENERGY در حال حاضر به مشکل اصلی دنیای امروزی تبدیل شده و کم کم می رود که تبدیل به بحران شود.بحران انرژی تا حدی به مسئله بغرنجی تبدیل شده که بسیاری از معادلات اقتصادی ، اجتماعی ، بین الملل کشورها را تحت تاثیر قرار داده است مبحث بحران انرژی مختص به کشوری خاص نبوده و کل کشورهای دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است . در ایران در حدود سی درصد کاربرد انرژی در بخش مصارف خانگی بوده که شامل گرما ،سرما و تهویه در طول سال می باشد . در حال حاضر کیفیت محیط زیست ، کاستن از میزان آلودگی های مختلف و حفظ انرژی و استفاده بهینه از آن در کشورهای مختلف به بحث اصلی تبدیل شده است . ساخت و ساز مناسب در حالی می توان عملیاتی شود که فرمول ها و محاسبات بسیار دقیق صورت پذیرد و راهکارهای مطلوبی برای پیاده سازی فرآیندها پیش بینی شود. در ساختمان های امروزی بیشتر هدر رفتن انرژی از سمت پنجره ها صورت می پذیرد.

در سالیان اخیر محصولات مختلفی برای رفع این مشکل ساخته شده است یکی از این محصولات شیشه بالکنی و شیشه های تاشو می باشد که به عنوان پوشش برای بالکن یا تراس استفاده می شود این محصول می تواند در ذخیره کردن انرژی کمک شایانی باشد . برخی از خصوصیاتی که در راستای ذخیره کردن انرژی می توان برشمرد عبارتند از :

شیشه بالکنی تا هفتاد درصد عایق صوت می باشد به عبارت بهتر می تواند تا حد زیادی مشکل سرو صدا را حا و فصل نماید . از طرف دیگر تا حدود هفتاد درصد عایق حرارت می باشد به زبانی دیگر دما را متعادل می کند و از این رو مصرف انرژی را بهینه می کند. زمانی که جلوی بالکن یا تراس به وسیله پوششی که تا حدود هفتاد درصد عایق حرارت باشد ؛ بنابراین اجازه نمی دهد گرما داخل به بیرون نفوذ کند و مصرف انرژی را متعادل می سازد. این محصول به خاطر همین ذخیره سازی انرژی که صورت می دهد امروزه بیش از پیش مصرف انرژی را تحت تاثیر قرار داده و میزان استفاده از انرژی را کاهش داده است.

20120207148

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است