بهره وری (efficiency) هرچه بیشتر ساختمان در سال های اخیر ذهن متخصصان و کارشناسان صنعت ساختمان را به خود مشغول کرده است مفهوم بهره وری در ساختمان می تواند در کیفیت مصالح و متریال های به کار گرفته شده در ساختمان و عمر مفید سازه مستتر باشد.بهره وری از تجمیع اثربخشی و کارایی حاصل می شود. برای اینکه مفهوم این واژه را بهتر بفهمیم لازم است که اثر بخشی و کارایی را تشریح نماییم. در تعریفی ساده اثر بخشی را انجام کارهای درست می نامند به این مفهوم که دانش انتخاب کارهای به جا و درست اثر بخشی را توجیه می نماید. از سوی دیگر کارایی را می توان اینگونه تعریف کرد که کارها را به درستی انجام داد یعنی کیفیت و چگونگی انجام کار کارایی را تضمین می نماید .

11052010100
در صنعت ساختمان این مقوله باید مورد توجه بسیار زیادی قرار گیرد. یکی از محصولاتی که بهره وری ساختمان را افزایش می دهد و در چند سال گذشته از استقبال بیشتری برخوردار گشته شیشه بالکن اروند می باشد شیشه بالکن دارای ضخامتی ۸ میلی متری می باشد و کاملا سکوریت شده می باشد و برای بهره وری بیشتر بسیار کارا می باشد.

این محصول کاملا متحرک بوده و باز و بسته کردن آن بسیار آسان می باشد و در راستای بهره وری بسیار کارامد می باشد. شیشه بالکن اروند این خاصیت را دارا می باشد که هر دو خاصیت متحرک و ثابت را دارا می باشد و بهره وری مضاعف را به همراه خواهد داشت. از یراق و پروفیل کشور ترکیه ساخته می شود و دارای یکسال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش می باشد بنابراین بهره وری لازم را برای استفاده در ساختمان را دارا می باشد. از شیشه های جدا از هم که به شکل آکاردئونی می باشد تشکیل می شود و باعث می شود که بالکن یا تراس از حالت بلا استفاده خارج شود و بتوان استفاده های گوناگونی را برای آن در نظر گرفت.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است