خلاقیت (creativity) را می توان در قالب جملات مختلفی تعریف نمود اما شاید ساده ترین تعریف از خلاقیت را بتوان اینگونه بیان نمود که ایجاد ایده های جدید برای انجام کارها.

همیشه هر جا که مفهوم خلاقیت به کار گرفته شده در پس آن کلمه نوآوری نیز به میان آمده است. نوآوری را به کارگیری ایده های جدید برای انجام کارها بیان می کنند. پس می توان مشاهده کرد که خلاقیت و نوآوری ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و در گاهی اوقات این دو مفهوم به جای هم نیز به کار گرفته می شود. این فرآیند در عرصه های مختلف کارآیی لازم را دارا می باشد ، چه بسا صنایع مختلفی که با ایجاد ایده های جدید و استفاده ابزاری و کاربردی تحولی شگرف را در خود به وجود آورده اند. در صنعت ساختمان نیز در سال های اخیر خلاقیت های مختلفی در عرصه محصولات به کار گرفته شده در ساختمان بوجود آمده است و روز به روز نیز کارشناسان و متخصصان عرصه ساختمان به دنبال ایده ها و خلاقیت های جدیدی در این عرصه می باشند.

9سبک تر شدن متریال های ساختمانی یکی از مهمترین خلاقیت هایی است که در صنعت ساختمان بوجود آمده است. در این مقاله یکی از خلاقیت های شگرف که در ۶،۷  سال اخیر بسیار پررنگ شده و روز به روز افراد بیشتری با این خلاقیت متحورانه آشنا می شوند را به شما معرفی می کنیم. این خلاقیت مهم که بالکن یا تراس منازل و واحدهای ساختمانی را از حالت انباری خارج ساخته و باعث شده که نمای بیرونی ساختمان جلوه بهتری پیدا کند و استفاده های بسیاری از بالکن یا تراس صورت پذیرد شیشه بالکنی شرکت اروند نام دارد.

6

شیشه بالکنی شرکت اروند پوششی برای بالکن یا تراس می باشد که کارکرد های مختلفی را برای بالکن بوجود می آورد. این محصول که در برخی موارد شیشه تاشو نیز نامگذاری می شود دارای مزیت های مختلفی می باشد به عنوان مثال در تهران و در منطقه اتوبان چمران که مجتمع آتی ساز با ۳۶۰۰ واحد در آن قرا گرفته همیشه ساکنان از وزش باد و تکان های مختلف نارضایتی دارند اما در سالیان اخیر استفاده از محصولات مختلف این معضل را حل کرده و دیگر از صداهای دردناک وزش باد شدید خبری نیست و آسودگی خاطری را برای ساکنان بوجود آورده است .

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است