سقف-متحرک-۶۰۰-۳۳۲

مشخص نیست نخستین افرادی که به کارگیری سقف کاذب را آغاز نموده اند چقدر با کارایی های گوناگون آن آشنایی داشتندولی سقف کاذب در مدتی اندک در ساختمان سازی جای خود را محکم کرد به طری که یکی از متداوالترین انواع سقف ها شده است. این محصول در اشکال گوناگونی نظیر شیشه ای، پی وی سی، کامپوزیت، چوبی و… ساخته و استفاده می شود.

 به صورت تک و یا چند تایی قابل به کارگیری می باشد. یکی از مزایای آن شاید این باشد که با به کارگیری آن می توان عوامل و نقایص زیر سقف را پنهان کرد. از دیگر مزایای سقف کاذب می توان به این اشاره کرد که نورپردازی را بهینه می کند و از نورپردازی های جذابی می توان در آن استفاده نمود و مطمئنا دکوراتیو کردن با وجود آن آسان تر می شود.

سقف کاذب نیز مثل سایر موارد ساختمانی رشد و توسعه نموده است و در ساختمان سازی این مزیت به نحو مطلوبی به کارگیری شده است. دارای متریال های گوناگونی می باشد که دست طراحان را در به کارگیری آنها باز می گذارد و این گوناگونی مدل دست طراحان را در طراحی نقشه های کاراتر باز می گذارد.

کسانیکه در رسته سقف های کاذب فعالیت می کنند باید خواص تمام سازه ها را در ذهن خود داشته باشند

توجه در مدل و طرح سقف و هم خوانی آن با خواسته مشتری نقش تعیین کننده ای در نمای داخلی مورد استفاده دارد

دامپا از جمله پرمصرف ترین اشکال سقف کاذب بوده و مزایایی از جمله مقاومت مطلوب در مقابل باکتری ها، مواد شیمیایی و رطوبت، گوناگونی رنگ، ضدحریق بودن قطعات را دارا می باشد.

ساختار آن سازه های سبکی می باشند که جایگزین سازه های غیر استانداردی همچون رابیتس و گچ شده اند.

شیارهای میان سطوح سقف کاذب به وسیله مواد خاص پر می شوند و به همین خاطر سطحی یکدست را بوجود می آورند.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است