سیستم بالکنی:

سیستم بالکنی یا بالکن شیشه ای شما را از باد و باران ، گردو غبارو حشرات موذی محافظت می کند. همچنین به زیبا سازی بالکن کمک می کند و در نهایت طول عمر استفاده از بالکن را افزایش می دهد.

سیستم بالکن می تواند یک راه حل ساده برای افزایش متراژ خانه می باشد. با مبله کردن بالکن می توان از آن به عنوان اتاق نشیمن استفاده نمود نا در کنار دوستان و خانواده از فضای مفرح بالکن استفاده کرد.

مزایا:

سیستم بالکنی نمای بکدست شیشه ای و براق را فراهم می آورد.

سیستم طوری طراحی شده که باز و بسته کردن آن با سهولت انجام می گیرد.

یکی از مزیت های دیگر این محصول این است که قابلیت جمع شدن را داراست ودر فصل های مناسب سال می توان از هوای آزاد استفاده کرد.

شیشه به کار رفته در سیستم بالکنی از ورود گرد و غبار،باد و باران و حشرات موذی جلوگیری می کند.

یکی از قابلیت های مهم سیستم بالکنی، عایق بودن در برابر صوت و حرارت می باشد به نحوی که سیستم بالکنی اروند ۷۰ درصد عایق صوت و حرارت می باشد.

خاصیت دیگر سیستم بالکنی اروند این است که شستشوی آن به سهولت انجام می پذیرد.

شیشه سکوریت اروند

سیستم بالکنی اروند از دو پروفیل آلومینیوم افقی بر روی ساختار کف و سقف و همچنین دو پروفیل عمودی در دو طرف تشکیل شده است. پانل های شیشه ای داخل پروفیل مونتاژ شده قرار می گیرد.

اولین پانل شیشه ای توسط زنجیری که از بالاو پایین توسط قفل محکم شده، کشیده می شود و دیگر پانلها در ریل هایی که در کف و سقف کار شده حرکت می کند و در نهایت از ریل خارج شده و به صورت عمودی در کنار پانل ثابت قرار می گیرد.

بخش آلومینیومی با رنگ پلی استر پوشش داده می شود ضمن اینکه پوشش آنادایز شده در اندازه های مختلف و برحسب نیاز مشتری قابل اجرا می باشد.

نحوه خرید:

شما می توانید برای خرید و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید. مشاوران فروش توضیحات بیشتری از محصول را در اختیار شما قرار خواهند داد در ضمن کارشناسان فنی شرکت به صورت رایگان از محل شما بازدید به عمل خواهند آورد و در صورت نهایی شدن خرید، پروژه ظرف مدت ۱۷ روز کاری تحویل شما خواهد شد.

ضمن اینکه نصب سبستم توسط نیروهای شرکت انجام میگرد و نحوه استفاده کردن از سیستم نیز به شما آموزش داده خواهد شد.

خدمات پس از فروش:

برای آسودگی خاطر مشتریان گرامی سیستم بالکنی اروند به مدت ۱ سال از طرف شرکت به صورت رایگان بیمه می شود. ضمن اینکه مشتریان گرامی می توانند تا ۲ سال از خدمات پس از فروش شرکت استفاده نمایند.

موارد کاربرد:

سیستم های بالکنی برای آلاچیق،گلخانه،بالکن،پوشش دور استخر،پارکینگ،رستوران و ….قابل استفاده می باشد.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است