بالکن شیشه ای اروند سیستم

شیشه تاشو یا شیشه آکاردئونی یکی از مدرن ترین محصولات ساختمانی طی سال های اخیر می باشد. زیبایی شیشه های تاشو یا شیشه های جمع شونده طی چند سال اخیر باعث استفاده بیش از پیش آن در ساختمان ها شده است.

سیستم شیشه تاشو محصولی است که این امکان را فراهم می آورد که بتوان از فضای بالکن و مشابه آن به بهترین شکل آن استفاده کرد.

این سیستم طوری طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه پانلها متحرک می باشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار می گیرند. شیشه ها از نوع سکوریت نشکن و ضخامت آن ۸ میلیمتر می باشد. از شیشه تاشو در فضاهایی از قبیل استخر، بالکن، رستوران و … استفاده می شود.

سیستم شیشه تاشو این قابلیت را دارا می باشد که از ورود سرو صدا جلوگیری می نماید و طوری طراحی شده که مانعی در برابر باد و باران ایجاد می کند.photo_2015-12-16_15-58-00

شیشه های آکاردئونی یا تاشو : (folding) این شیشه ها برای درب و پنجره هایی که عرض بیشتر از دو متر دارند بکار برده می شود.همچنین در پارتیشن بندی هایی که نیاز است به صورت موقت ارتباط آنها با یکدیگر قطع شود استفاده می گردد.اینگونه شیشه ها در یک سمت از فریم خود بصورت آکاردئونی جمع می شوند.

گروه اروند با بهره گیری از تکنولوژی جدید در صنعت ساختمان و به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی ،استفاده از شیشه های تاشو را به شما مشتریان عزیز تقدیم می کند.

نظر به اینکه شیشه های تاشو در یک سمت جمع می شوند ، از فضاهایی مانند استخر،آلاچیق،بالکن ودیگر مکان ها می توان در چهار فصل سال استفاده کرد، در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل آلومینیومی در کف اجرا می شود و فضای باز به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود.

با توجه به اینکه در این سیستم پانل اول ثابت است به صورت درب باز و بسته می شود و بقیه پانل ها به ترتیب در مسیر ریل حرکت می کنند و عمود بر مسیر حرکتی خود کنار درب قرار می گیرند ؛ هیچ محدودیتی برای نظافت سطوح خارجی شیشه ها به دلیل چرخش شیشه ها وجود ندارد.

با بکارگیری شیشه های سکوریت ۸ میلیمتری و نصب جوینت های پلاستیکی، این سیستم حدود ۷۰% عایق صوتی وحرارتی وتقریبا ۱۰۰% عایق نفوذ گرد و غبار و برف و باران می باشد.

با توجه به اینکه از پروفیل های آلومینیوم با آلیاژ بسیار مقاوم و آبکاری شده در این سیستم استفاده شده به هیچ وجه مشکل زنگ زدگی و خوردگی و همچنین دفرمه شدن بر اثر تغییرات دما بوجود نمی آید.

شیشه های تاشو برای آلاچیق ، گلخانه ها، بالکن ، پوشش دور استخر ،رستوران، پارکینگ، ورودی فروشگاه ها، سالن های همایش و تمامی فضاهای باز قابل استفاده می باشد و نیز بعنوان پارتیشن قابلیت اجرا دارد.

گروه اروند سیستم محصولات خود را برای ۱۲ ماه گارانتی کرده و تا ۲ سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است