شیشه های بالکنی ( GLASS BALCONY ) یکی از شکیل ترین محصولاتی می باشد که در چند سال اخیر در صنعت شیشه های سکوریت معرفی شده است .

شیشه های بالکنی مدلی از شیشه های متحرک می باشد که بسیار آسان جابجا می شود و در اندازه های مختلف برای انواع بالکن قابل اجرا می باشد. نکته مثبتی که در این محصولات وجود دارد و در واقع مشکل شیشه های سکوریت ثابت را حل کرده این است که شیشه های بالکنی چون متحرک می باشد و در طول ریل حرکت می کند و در نهایت از ریل خارج می شود پس دسترسی به هر دو طرف میسر می باشد و تمیز کردن آن به راحتی انجام می شود.

dsc02509

شیشه های بالکنی از این جهت نیز دارای مزیت می باشد که در زاویه های مختلف از جمله گرد ، سهمی ، زاویه دار ، ذوزنقه و … قابلیت اجرا را دارا می باشد پس برای مکان های مختلف امکان کاربرد را دارد. در صورتیکه شیشه های سکوریت که به صورت ثابت به کار گرفته می شود چون در یکجا ثابت می شود شاید به راحتی نتوان در زوایای مختلف آنرا به کار برد.

شیشه های بالکنی توسط دو ریلی که در کف و سقف محل مورد نظر نصب می شود حالت متحرک پیدا می کند به طور تقریبی عرض هر کدام از پانل های شیشه ای بین ۵۰ تا ۵۵ سانتی متر می باشد و هر کدام به صورت مجزا در طول ریل حرکت می کند و در انتهای ریل شیاری ایجاد می شود که باعث می شود پانلها از ریل خارج شود و عمود بر دیوار قرار می گیرد. در شیشه بالکنی شیشه های (نشکن) با ضخامت ۸ میلی متر استفاده می شود. شیشه های سکوریت شده تا چند برابر شیشه های معمولی دارای استحکام می باشد.

دیدگاه ها بسته شده است