شیشه (GLASS) دگرگونی عظیمی در صنعت ساختمان بوجود آورد. به نحوی که شهرهای مختلف جهان بیشترین زیبایی خود را مدیون این تحول بزرگ در صنعت ساختمان بوده اند. برای تولید آن آهک با کربنات سدیم و شن تحت حرارت قرار می گیرد و سپس سرد می شود. به کارگیری این محصول از حدود ۴۰۰۰ سال قبل در صنعت ساختمان رونق گرفت اما به کارگیری منظم آن از حدود ۲۰۰۰ سال پیش افزونی یافت .

تولید این نوع محصول به صورت ظریف به روش بادی انجام پذیر می باشد که در نهایت ابعاد به کار گرفته شده در این روش سیصد در چهارصد میلی متر می باشد. ایتالیایی ها روش استوانه ای را حدود ۸۰۰۰ سال پیش  برای ایجاد شیشه استفاده کردند در روش استوانه ای که به صورت استوانه ای برش داده شده هوا دمیده می شود و سپس از طول مورد برش قرار می گیرد و پس از این روش صاف و صیقلی می شود . این روش یک نقطه ضعف بزرگ داشت و آن هم این بود که هنگامیکه تحت حرارت مجدد و صاف شدن قرار می گرفت سطح شیشه با خرابی مواجه می شد.

نوعی از شیشه ها که امروزه کاربرد فراوانی دارد شیشه های بالکن می باشند. این محصول در ایران عمر زیادی ندارد اما می تواند نیاز پنهان بسیاری از مردم را برآورده سازد؛ پوششی را ایجاد می کند که هفتاد درصد عایق صوتی می باشد و هفتاد درصد عایق حرارتی را دارا می باشد.

_mg_8814

 این امکان را فراهم می کند که در فصول مناسب سال در یک سمت جمع شود و از هوای آزاد استفاده کرد . یکی از مشکلاتی که در خانه های امروزی وجود دارد این است که فضا برای وسایل کم می باشد و این باعث می شود که بسیاری از وسایل کاربرد خود را از دست می دهند. شیشه بالکن این امکان را فراهم می کند که بالکن یا تراس دارای کارایی بالاتری شود و فضای مناسبی را برای چیدن وسایل مختلف فراهم می کند.

این محصول از شیشه های سکوریت هشت میلی متری ساخته می شود که این خاصیت باعث افزایش امنیت می شود . همچنان این قابلیت را نیز بوجود می آورد که بالکن با ارتفاع های بلند را نیز پوشش داد. در حرکت نیز بسیار ساده است چرا که در ریل حرکت می کند.

این روزها خیلی از مردم علاقمند هستند که در خانه  خود گل و گیاه نگهداری کنند اما یک معضل خیلی بزرگ را در پیش روی خود می بینند و آن مسئله کمبود فضا می باشد. شیشه بالکن این مشکل را نیز حل کرده به نحوی که فضای بالکن را قابل استفاده می کند و ساکنین می توانند گل و گیاه خود را در فضای بالکن قرار دهند و نگران کمبود جا جهت نگهداری آن نباشند.

خیلی از مردم در بالکن ها با پرندگان و حشرات موذی مشکل دارند و به دنبال را حلی هستند که از این مشکل رهایی یابند. این محصول با قابلیت های خود این مشکل را نیز برطرف می کند و از ورود پرندگان و حشرات موذی ممانعت به عمل می آورد .

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است