نیاز-به-بالکن-شیشه-ای-۶۰۰-۳۳۲

نیاز پنهان (need hidden) به مانند بسیاری از ضرورت ها که در اطراف آدمی وجود دارد مشهود نیست و شخص درک درستی نسبت به آن نیاز نداردو یا به عبارتی دیگر بسیاری از احتیاجات و محدودیت ها وجود دارد که برای آن پاسخی در بیرون وجود دارد، اما افراد یا هر شخص حقیقی و حقوقی از آن جواب با خبر نیست و این معضل یا مشکل یا در حالت کلی بدون جواب باقی می ماند . هنر افراد خلاق کشف این نیا
ز می باشد ، به عبارت دیگر افراد که دارای تجربه و خلاقیت و نبوغ لازم در زمینه توسعه محصول و بازار هستند همیشه به دنبال نیاز های مشتریان خود می گردند. چرا که این نیاز ها می تواند منجر به توسعه محصول یا ایجاد محصول جدید و در نتیجه فروش بیشتر و سود سرشارتری باشد.

پس نیاز پنهان در هر زمان و هر مکانی قابل تغییر می باشد در علم بازاریابی نیاز پنهان تعریف مشخصی دارد به عبارت دیگر نیاز پنهان نیازی است که در فرد وجود دارد ولی فرد در بیرون نمی تواند نیاز خود را برآورده سازد به عبارتی نیاز پنهان قابل تشخیص برای فرد نیست و در خیلی از مواقع نیاز پنهان با محدودیت در یک رده قرار می گیرد.

در ساختمان نیز یکی از نیازهای پنهان کمبود فضا می باشد. چرا که در دنیای امروزی بسیاری از واحد ها بسیار جمع و جور ساخته می شوند. بنابراین نیاز پنهان به فضای بیشتر خیلی ها را آزار می دهد. در خیلی از واحد ها بالکن ها می تواند باعث افزایش متراژ واحد شود ولی از آن غفلت می شود چرا که وجود پرندگان وحشرات موذی و مزاحم ، سرما و گرما ، گرد و غبار از جمله عواملی است که بالکن را بلا استفاده نموده است. شرکت اروند این نیاز پنهان را به درستی تشخیص داده و محصولی را به عنوان شیشه بالکن شرکت اروند به بازار عرضه نموده است. این محصول دارای مزایای مختلفی می باشد. یکی از خصوصیات آن، اروند عایق بودن صدا و دما می باشد به عبارت دیگر این محصول
تا هفتاد درصد می تواند عایق صدا و حرارت را ایجاد نماید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت اروند تماس حاصل فرمایید.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است