از بالکن خانه تان حفاظت کنید

از بالکن خانه تان حفاظت کنید

شیشه های جمع شونده ی اروند سیستم از بالکن خانه ی شما در مقابل باران، برف ، باد ، گرد و خاک و پرندگان حفاظت میکند بدون اینکه از میزان نور ورودی بکاهد.این حفاظت بدان معنی است که شما با صرف زمان و پول کمتری به تعمیر و نگه داری سطح داخلی و وسایل و چیدمان درون بالکن بپردازید.شیشه های جمع شونده ی اروند میزان صدای ورودی را تا ۵۰% کاهش میدهد و خواب و استراحتی دلپذیر را برای شما به ارمغان می آورد. در ضمن شما در حال استراحت ، از بابت ایمنی شیشه ها هم خاطر جمع هستید و این به معنی ایمنی بیشتر برای طبقاط پایینی آپارتمان هم میباشد.

یک بالکن محافظت شده با شیشه های جمع شونده اروند به ما لذت استفاده از همان فضای کوچکی را میدهد که همیشه نیاز آن احساس میشد ، بدون اینکه بخواهیم تغییر اساسی در ساختار خانه بدهیم.بالکن همچنان به عنوان بخشی مجزا از ساختمان اصلی باقی خواهد ماند و شامل محیط اصلی زندگی نمیشود.با شیشه های جمع شونده طیف وسیعی از قابلیت های مخفی مانده ی بالکن شما فارغ از شرایط جوی نمایان میشود و تا سالیان متمادی قابل استفاده خواهد ماند.صرف صبحانه در آفتاب دلپذیر ابتدای بهار ، نوشیدن یک فنجان چای آرامش بخش در حالی که روی مبل راحتی نشته اید و ریزش قطران باران را تماشا میکنید، صرف یک شام عاشقانه در غروب پاییز ، ساعتی تمرین روی دوچرخه ی ثابت به دور از سوز برف زمستان ، تنها گوشه ای از فرصتهای بیشماریست که شیشه های جمع شونده ی بالکناروند سیستم به شما پیشنهاد میدهد.

افزودن به فضای خانه

اعتقاد ما بر اینست که بالکن اساسا بخشی جدای از فضای خانه است ، ما نمیخواهیم فضایی مشابه سایر بخشهای خانه بسازیم و صرفا بالکن را تبدیل به یک اتاق اضافه کنیم ، بلکه معتقدیم که بالکن وظایف ، خصوصیات و امتیازات خود را دارد.

هنگامی که این مطلب را متوجه شویم با خواص بسیار زیاد شیشه های جمع شونده روبرو میشویم و استفاده از بالکن برای ما تبدیل به یک فرصت تازه میشود ، و پتانسیل آن تنها توسط تخیل و تمایل ما به اکتشاف قابلیت های جدید محدود میشود.

_ بالکن همیشه قابل استفاده است ، هفت روز هفته ، ۳۶۵ روز سال ؛ فضایی راحت و کاربردی برای استراحت و لذت بردن از اوقات بیکاری ، تنها یا به همراه خانواده و دوستان ، مکانی برای باز کردن ذهن و الهام بخش .

_پناهگاهی آرام و یا اتاق بازی ، فقط بستگی به نیاز شما دارد ، جایی برای کار کردن بدون مزاحمت یا مکانی امن برای بازی کودکان.

_جایی برای رفتن بدون رها کردن رفاه خانه خود .تجربه ی احساس خارج بودن از خانه در کنار تمام راحتی و ایمنی بودن در خانه لذت بردن از نور و گرما و نشستن در محیط دنج بالکن.

با کمک شیشه های جمع شونده اروند سیستم بالکن خانه شما به مکانی تبدیل میشود که در آن کنترل کاملی بر چهار فصل سال دارید ، جایی که در آن بهار زودتر میرسد و تابستان بیشتر طول میکشد.محیط ویژه ای در خانه تان بسازید و هر طوری که مایل هستید از آن استفاده کنید.شاید بخواهید از آن محیط راحت خارج شوید ، به سادگی میتوانید. به کمک تجهیزات شیشه ای اروند که کاملا جمع شونده هستند ، به راحتی در ها را باز کنید و از هوای تازه و نور خورشید لذت ببرید.

شیشه های جمع شونده اروند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک میکنند.

این شیشه ها باعث کاهش مبلغ قبض های انرژی میشوند. مطالعات و آزمایشات زیادی نشان میدهد که استفاده صحیح از نور خورشید میزان کلی مصرف انرژی را به شکل موثری کاهش میدهد. در واقع هزینه ی صرف شده برای ساخت بالکن شیشه ای

 به واسطه ی کاهش هزینه ی انرژی که همین شیشه ها به ارمغان می آورند در دراز مدت و به مرور زمان جبران میشود.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است