از همین امروز لذت استفاده از تراس و حیاط خانه خود را شروع کنید

تراس شیشه ای

به کمک سیستم تراس شیشه ای اروند سیستم به سرعت و به آسانی فضای اضافی باشکوهی را به خانه ی خود اضافه کنید.

در هر آب و هوایی از حیاط خانه ی خود لذت ببرید

انتخاب و نصب صحیح هر کدام از سیستم های شیشه ای تراس اروند میتواند یک حفاظت واقعی را در آب و هوای متغییر برای شما به ارمغان بیاورد. سیستم های موجود دارای ابعاد فوق العاده ای هستند، پروژه هایی با ارتفاع شش متر و عرض تقریبا نامحدود.

تمام مدل های پایه ای و پیشرفته ی اروند سیستم  را میتوان با پنلهای شیشه ای ثابت، درب های کشویی و درب های تاشو سفارش داد. یک تراس شیشه ای فصل تابستان را برای شما طولانی تر خواهد کرد و راحتی زیادی را در استفاده از فضای باغ و تراس فراهم میکند، مخصوصا اگر از یک سیستم نور پردازی و گرماشی مناسب هم استفاده شود.

با کمک بخاری هالوژن و لامپ کم مصرف زمان بیشتری از وقت خود را بیرون از خانه سپری کنید و راحتی استفاده از تراس خانه خود را افزایش داده و زمان آن را دائمی کنید. با این امکانات درواقع فضای داخلی و خارجی خانه خود را با هم ترکیب میکنید و محیطی زیبا برای سپری کردن وقت با خانواده و دوستان و اوقاتی خوش برای استراحت را مهیا میکنید.

ایده آل برای هر نوع تفریح و استراحت، میهمانها میتوانند بدون اذیت شدن در هوای سرد و بارانی بیرون از خانه و داخل تراس شیشه ای به بازی و سرگرمی بپردازند.در طول روز اگر تابش آفتاب بیش از حد شد سایبان داخلی سقف را به منظور کنترل نور ورودی و همچنین کاهش دما باز کنید؛ علاوه بر آن میتوان به منظور ایجاد تهویه و گردش هوای تازه به آسانی پنلهای کناری و درب جلویی را باز کرد، عملی که در یک تراس معمولی بسیار دشوار خواهد بود.

تنوع سایبانهای داخلی تراس ما انعطاف پذیری بالایی را بسته به نوع نیاز شما میدهد.به دلیل کار گذاشته شدن این سایبانها در داخل تراس و زیر سقف عمر مفید آنها افزایش یافته و در طول سالیان متمادی استفاده همچنان دست نخورده و سالم باقی خواهند ماند. در ضمن همین سایبانها را در صورت نیاز میتوان خارج از تراس و روی سقف نیز به کارد برد، کلیه ی تجهیزات لازم برای ایجاد این تغییر در نظر گرفته شده است. طیف وسیعی از پارچه های سایبان داخلی و خارجی برای سفارش دادن موجود میباشد، که به کمک آنها کنترل کردن آب و هوا و همچنین ایجاد حریم خصوصی امری دست یافتنی است.

رنج وسیعی از سنسور برقی آب و هوا برای کنترل سایبانهای جمع شونده موجود میباشد؛ سنسور آفتاب، سنسور آفتاب و باد یا سنسور آفتاب، باد و باران. بسته مدل، در آب و هوای صاف و آفتابی یا بارانی و طوفانی باز یا بسته خواهند شد، حتی زمانی که خانه نیستید با اندک تنظیمات تایمر و دما خیالتان بابت بسته یا باز شدن به موقع سایبان راحت است.

تمام سیستم های تراس شیشه ای اروند ، ساختار آلومینیومی بسیار با کیفیت در کنار سیستم زهکشی مناسب را دارند و فضاهایی را پوشش خواهند داد که تا پیش از این پوشش دادن آن کاری غیر ممکن به نظر میرسید. فرایند نصب بسیار ساده و بدون انجام عملیات ساختمانی سنگینی اجرا میشود و معمولا بسته به اندازه ی پروژه طی مدت زمان ۳ تا چهار روز پایان میپذیرد.برای ساخت هیچ کدام از تراس های شیشه ای نیازی به فونداسیون نیست، تنها چند نقطه برای حمایت تیرک های اصلی در زمینی مناسب، و این یعنی ایجاد حداقل مزاحمت برای همسایگان.

با سفارش یکی از سیستم های تراس شیشه ایِ اروند از همین امروز لذت استفاده از تراس و حیاط خانه خود را شروع کنید.یک سرمایه گذاری بینظیر در هر خانه ای با اضافه کردن فضای مرده ی تراس به ساختمان اصلی بدون ساختن ساختمانی جدید و تنها به کمک محصولات اروند سیستم.

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است