بالکن شیشه ای ایده ای رویایی برای خانه شما

بالکن ـ بهترین بخش خانه

در خانه های ما همیشه فضاهای کوچکی وجود دارد که میتوان استفاده های مختلفی از آنها کرد ، شاید بالکن بهترین آن باشد که به سرعت میتواند مورد بهره برداری قرار بگیرد و تبدیل به محیطی آرامش بخش و مایه ی غرور صاحب خانه شود ، آن هم تنها با کمک شیشه های کشویی . هنگام استفاده از امکانات بسیار زیاد ما آسمان تنها محدودیت شما خواهد بود.

قابلیت های حفاظتی امکانات شیشه ای مختص بالکن

سقف و دیوارهای شیشه ای lumon  از بالکن خانه شما در برابر باران ، برف ، باد و گرد و خاک حفاظت میکند.همچنین با حفاظت از سطح و وسایل داخلی نیاز به تعمیرات آنها را هم تا حدود زیادی کاهش میدهد.به همه ی اینها کاهش سروصدا و مصرف بهینه انرژی را هم اضافه کنید.

امکانات شیشه کاری lumon راه مناسب و آسانیست برای افزایش فضای خانه ی شما . یک بالکن شیشه ای میتواند مبله و تزیین شده و به عنوان مثال به نشیمن خانه اضافه شود.چه کاریزیباتر از نشستن در بالکن ، نوشیدن چای در کنار دوستان و تماشای غروب خورشید و تغییر رنگ آسمان از قرمز به آبی نیم شب .

شیشه های کشویی میتوانند بدون کم کردن نور طبیعی بیرون ، محافظی ظریف باشند.lumon شیشه های کشویی درجه یکی را پیشنهاد میکند که در زمینه ی قیمت ، استایل ، ظاهر ، عملکرد و کاربرپسندی بی رقیب هستند.شیشه های کشویی lumon  را میتوتن به عنوان یک راه حل ایمن طولانی مدت در نظر گرفت.این به معنی افزایش ایمنی برای طبقات پایین تر هم است ، زیرا برای تمیز کردن شیشه های بالکن نیازی به خارج کردن آنها از قابشان نیست.

ضمائم شیشه ای بالکن lumon میتواند فضای نادیده گرفته شده ی بالکن را به مکان پر طرفدار خانه اتان در تمام طول سال تبدیل کند.در روزهای بارانی و برفیِ سرد شیشه ها را بسته نگه دارید تا از یه سولاریوم دنج و راحت با نمایی بدون مانع لذت ببرید. و برای بهره بردن از هوای دلپذیر بهاری با کمترین فشاری و به راحتی شیشه ها را کنار بکشید و پنجره ها را باز کنید.

بالکن شیشه ای اروند
 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است