دوام و کیفیت

اروند سیستم طیف گسترده ای از امکانات  برای محقق کردن رویای ساخت یک بالکن زیبا را به شما ارائه میدهد.وقتی که تصمیم به ساخت یک بالکن شیشه ای میگیرید، همانطوری که به ظاهر و معماری ساختمان توجه میکنید باید به ساختار و عملکرد آن هم نگاه ویژه ای داشته باشید. ما برای شما بالکن شیشه ای میسازیم که برای ده ها سال دوام داشته باشد.

بالکن شیشه ای اروند ساختاری یک پارچه دارد ، به مرور زمان خمیده یا پیچ و تاب نمیخورد و برای سالیان متمادی ثابت و دست نخورده باقی میماند.

سیستم بالکن شیشه ای اروند دارای ریل های کشویی جاگذاری شده در کف و سقف است که پنل های شیشه ای را در خود جای داده و به راحتی باز و بسته میشوند. پنل ها از شیشه های بسیار مقاوم چند لایه (لمینت) ۴ و ۶ میلیمتری ساخته شده اند .پروفیل های آلومینیومی برای افزایش دوام و ماندگاری به وسیله ی پودر پلی استر پوشیده شده اند.

تراس شیشه ای بخشی از فضای بیرون از منزل است و باید در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت داشته باشد.ایمن ماندن برای سالیان زیاد در مقابل باران، برف ، یخبندان ، گرما و آلودگی هوا نیاز یه استاندارد های سطح بالایی دارد ، درست مثل اروند سیستم. تراس شیشه ای بی وقفه برای یک مدت طولانی کار می کنند : بدشکل و ناقص نمیشود و قطعات شیشه ای برای سالها باید یه نرمی روی ریل حرکت کنند. بالکن شیشه ای اروند برای سالها در نقاط مختلف آب و هوایی و در شرایط مختلف استفاده شده و امتحان خود را پس داده است.

طراحی خیره کننده

استفاده کردن ، تماشا کردن و لمسِ تراس شیشه ای اروند لذتی است که برای سالها نصیب دارندگانش میشود.تراسی محصور با شیشه که نمایی بسیار زیبا ، واضح و نامحدود از مناظر اطراف خانه شما ارائه میدهد.با شیشه های کشویی قابل تنظیم اروند بخشی از محیط طبیعی اطراف شوید ، در هر شرایط محیطی و آب و هوایی.

نکته ی کلیدی در شیشه های ریلی استفاده از حداقل فضا و استفاده حداکثری از محیط داخلی بالکن است. درِ اصلی به سهولت قابل استفاده و در دسترس است ، به گونه ای طراحی شده که حتی کودکان هم میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و همچنین درها دارای قفل ایمنی هستند.

 

%d8%a8%d8%a7%d9%84%da%a9%d9%86-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c

 

سایه بان های متحرک

سیستم بالکن شیشه ای ما میتواند همراه با سایه بان متحرک مورد استفاده قرار بگیرد . سایه بانها قابلیت جابجایی دارند و روی سطح داخلی درها جای گذاری میشوند.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *