طراحی منحصر به فرد و استفاده آسان از تراس های شیشه ای

چطور از تجهیزات شیشه ای تراسِ اروند سیستم استفاده کنیم

پنل های شیشه ای تراس به آسانی و به کمک یک دستگیره باز و بسته میشوند.وقتی که در باز شد به آرامی به سمت دیوار حرکت کرده و کامل با آن مماس میشود. هنگامی که همه ی پنل ها باز شدند میتوان آنها را در سر جای خودشان قفل کرد تا از حرکت کردن و بسته شدن در معرض باد جلوگیری شود. این عمل به وسیله ی نوارهای جاسازی شده در دیوار امکان پذیر است.وقتی همه ی پنل ها باز شدند نوار را در سر جای مشخص درون آخرین پنل باز شده چفت کرده تا از هر گونه حرکتی جلوگیری شود.

یک قفل کلیدی نیز به دستگیره ها الحاق شده ، تا علاوه بر ایمنی بیشتر خیال والدین را بابت فرزندانشان راحت کند.

چینش داخلی تراس شیشه ای

تراس شیشه ای یک اتاق اضافی برای خانه ی شما محسوب میشود و شما میتوانید مطابق میلتان دکور آن را بچینید. یک تراس دنج محیطی عالی برای استراحت کردن است.

هنگام چیدن وسایل داخل اتاق به یاد داشته باشید که وسایل و تجهیزات بیشتری نسبت به یک اتاق معمولی نیاز دارید.دمای داخلی تراس شیشه ای بسته به فصول و ساعات مختلف روز مقدار کمی متغییر است. همین مسئله موجب تغییرات رطوبت میشود. مواد نرم تر مخصوصا با توجه به این شرایط محتاج به بذل توجه بیشتری هستند.مبلمان و وسایلی از این دست برای اینکه مدت زمان بیشتری را در محیط تراس دوام بیاورند نیاز به پوششی ضد رطوبت دارند. و یا از ابتدا باید در مورد خرید لوازم درون تراس با توجه به شرایط محیطی توجه لازم را اتخاذ کرد.

 

%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%b3-%d8%b4%db%8c%d8%b4%d9%87-%d8%a7%db%8c

گیاهان تزئینی

تراس شیشه ای محیطی ایده آل برای پرورش گیاهان تزئینی است. فقط به خاطر داشته باشید که دمای درون تراس مقداری متفاوت است و گیاهان را باید با توجه به این شرایط انتخاب کرد.دمای درون تراس معمولا بیشتر از دمای خارجی است و چنانچه تمام درهای تراس بسته باشند دمای درون در اثر تابش آفتاب به سرعت بالا میرود. همچنین در صورتی که هوا ابری شود یا آفتاب در دیدرس نباشد دمای داخلی به همان سرعت کاهش میابد.

تراس شیشه ای همچنین محیط مناسبی است برای جوانه زدن و رویش گیاهان به شکلی که بعضی افراد کل باغچه ی تابستانی خود را در تراس برپا میکنند.گیاهان پرورشی در تراس شیشه ای باید بتوانند در مقابل تغییرات دمایی و رطوبتی ِمعمولِ تراس های شیه ای مقاومت داشته باشند. به عنوان یک قاعده کلی ،دمای داخلی یک تراس سرپوشیده حدود ۱۰ درجه بالاتر از دمای خارجی است.

نظافت و نگهداری

_ برای تمیز کردن از مواد شوینده معمولی میتوان استفاده کرد.

_از ابزار و وسایل نوک تیز که میتوانند باعث خراش در سطوح شوند استفاده نکنید.

_ برای تمیز کردن قطعات آلومینیومی از یک پارچه و مواد شوینده ی رقیق شده استفاده کنید.

_شیار پایین درها را مرتبا تمیز کنید ، این عمل باعث میشود که درها به راحتی روی ریل ها حرکت کنند.

دیدگاه ها بسته شده است