بالکن شیشه ای اروند سیستم

 

از شیشه میتوان در ساخت و تجهیز یک بالکن کوچک و جمع و جور در بیرون ساختمان و یا در داخل بنا برای ایجاد تغییراتی در آرایش طبقات استفاده کرد.

میزان ساختار قابل تحمل یا فریم مورد نیاز برای هر ساختمانی بستگی دارد به قدرت تحمل بنای اصلی و وزن و کیفیت چفت و بست های بکار رفته برای آن. یک شرکت معماری تولید کننده بالکن شیشه‌ای  مانند اروند سیستم با انجام تمام محاسبات پیچیده ی مورد نیاز برای ساختن و نصب یک ساختار شیشه ای (مانند بالکن شیشه ای) تضمین بالاترین کیفیت ممکن و پیشرفته ترین خدمات را به شما میدهد.

ادغام کردن نرده های شیشه ای در کنار ساختاری مانند بالکن شیشه ای میتواند علاوه بر ایجاد مانع حفاظتی در لبه ی بالکن، بدون اختلال در دید، نمایی بسیار زیبا از مناظر اطراف را مهیا کند. نرده های شیشه ای را میتوان به چندین روش مختلف و بسته به سلیقه ی مشتری یا اقتضای شرایط خاص پیاده سازی کرد، گزینه هایی مثل بست های استیل یا آلومینیوم، همراه با یا بدون قاب فلزی، انواع ارتفاع مختلف و در طرح ها و رنگ های گوناگون.

برای انجام عمل زهکشی آب باران نیز در صورت نیاز مشتری میتوان تجهیزان مختص به آن را در بخش خارجی فولاد حمایتی بکار رفته در اسکلت بالکن بکار برد. سیستم ناودان منحصر به فرد بکار رفته در تاسیسات شیشه ای اروند سیستم به خوبی میتواند حجم زیادی از آب وارده را به سمت قسمت جلویی بالکن یا مستقیما درون فاضلاب هدایت کند.

اگر علاقه ای به یک بالکن معلق ندارید، اروند سیستم میتواند پیشنهاد ساخت نوع دیگری از بالکن را بدهد که در آن از ادغام نرده های شیشه ای بدون فریم در کنار سیستم درب های شیشه ای استفاده کرد.

نرده ی شیشه ای میتواند با ظرافتی مثال زدنی درون شیار پایه ی درب های کشویی جام تراس نصب شده و در کنار هم جلوه ای را به نمایشش می‌گذارند که گویی این مانع حفاظتی اصلا وجود خارجی ندارد و دیده نمی‌شود. هنگام بسته بودن درب این مانع شیشه ای کاملا نامرئی میشود اما هنگام باز کردن در به عنوان مانعی بسیار مستحکم عمل می‌کند.

برای انواع دیگر درب مانند درب های تاشو یا جمع شونده و لولایی میتوان این نرده ی شیشه ای را به کمک سطح داخلی ساختمان و یا دیوار بیدونی مهار کرد و از حداکثر ایمنی و اطمینان ممکن سود جست.

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است