بالکن شیشه ای، فضایی دنج برای شبهای سرد زمستان

بالکن خانه ی شما هنگامی که با سیستم های شیشه ای اروند سیستم تجهیز شود، در شبهای سرد زمستان تبدیل به فضای دوست داشتنی خانه ی شما خواهد شد. بالکن و دیگر فضاهای خارجی خانه در فصول گرم همیشه ی گزینه ی اول برای وقت گذرانی هستند، اما بعد از وزیدن اولین نسیم های سرد زمستان فرصت مناسبی است برای تفکر در مورد این موضوع که “چگونه از فضای خارجی خانه خود در زمستان هم استفاده کنیم؟”، و استفاده از تجهیزات و سیستمهای شیشه ای جام تراس دقیقا پاسخ سوال شما است.

بالکن شیشه ای اروند

بالکن شیشه ای

ساختن فضاهای خارجی در فصول گرم همواره از خواستنی‌ترین تمایلات صاحبان تالار، باغ‌ها و خانه های ویلایی بوده است. در سالیان اخیر همچنین تمایلاتی مبنی بر هدایت سینما و حتی آشپزخانه به خارج از ساختمان دیده شده است. از نظر اروند سیستم فرارسیدن زمستان نباید به معنی پایان یافتن زمان استفاده از این امکانات باشد، این تنها به معنی رسیدن زمان تغییر کاربری این فضاها از محیط های باز به محیط های پوشیده و گرم میباشد.

استفاده از سیستمهای شیشه‌ای اروند سیستم در بالکن به معنی ساختن پناهگاهی گرم و راحت در برابر سرمای زمستان و محافظت از اسباب و اثاثیه داخلی در مقابل شرایط سخت جوی است.

شیشه های بدون فریم برای بالکن خانه ی شما یک حفاظ سراسریِ کاملا نامرئی و بسیار بادوام و با کیفیت فراهم میکند.

این سیستم از پنلهای بدون فریم جمع شدنی یک تکه از کف تا سقف ساخته شده است. این قابلیت به شما امکان ساخت یک اتاق مجزای کاملا محافظت شده میدهد. استفاده ی هوشمندانه از تمام پتانسیل‌های شیشه موجب فراهم شدن دوام و بقای مثال زدنی محصولات اروند سیستم شده است. اما بهترین بخش داستان: در سیستمهای بالکن شیشه ای اروند سیستم هیچ نوع پروفیل آلومینیومی عمودی به کار نرفته است و این به معنی داشتن دید کامل و بدون مزاحمت به مناظر بیرون میباشد.

و با بازگشتن تابستان هم نیازی به نگرانی نیست، طراحی خلاقانه ی ریل‌ها به پنل‌ها اجازه میدهد که کاملا از مقابل دید کنار رفته و با یک چرخش در کنار دیوار پهلو به پهلوی هم قرار گیرند. شرایطی ایده آل برای شبهای مطبوع تابستان.

بالکن شیشه ای اروند

بالکن شیشه ای

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است