بالکن شیشه ای ارتباط آسان بین محیط های داخلی و خارجی

در نتیجه تحقیقات و همچنین تجربیات  برای طراحی محصولات جدید در مورد سیستم های بالکنی، اروند سیستم شیشه های بالکنی خود را پیشنهاد می دهد. این سیستم را می توان برای فضاهای داخلی و فضای باز استفاده کرد، همچنین این سیستم امکان استفاده همزمان از مکان های داخلی و خارجی را بدون نیاز به تغییر محسوس و هزینه بر در معماری می‌دهد. سیستم بالکن شیشه ای تاشو اروند سیستم جدید بدون آستانه طراحی شده است تا مکان هایی راحت تر از نظر دسترسی را  برای شما به ارمغان آورد. سیستم شیشه ای برای فضاهای داخلی، بالکن، کافه، رستوران، داخل فروشگاه و نمایشگاه، دفاتر، نمایشگاه های خودرو و غیره طراحی شده است.

سیستم بالکن شیشه ای تاشو بهترین راه حل برای مکان های تنگ و بسته است، زیرا فضای کمی برای بسته شدن پانل های شیشه ای نیاز است. در این سیستم، پانل های شیشه ای را می توان به یک یا چند گوشه جمع کرد و این مشخصات با پروفیل پایینی به ضخامت۲۰ میلی متر امکانپذیر شده است. بنابراین در هنگام ورود و خروج هیچ مانعی بر روی زمین وجود ندارد. همچنین به خوبی اجازه حرکت چرخ ها را می‌دهد.

سیستم شیشه بالکن اروند سیستم فقط افقی حرکت می کند و این یکی از مشخصات جالب بالکن های شیشه ای است که دستیابی به محیط بیرون را جذاب تر از قبل خواهد کرد.

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است