راهنمای نگهداری از سیستم بالکن شیشه ای

نحوه استفاده و مراقبت از سیستم های بالکن شیشه ای اروند سیستم

راهنمای نگهداری از سیستم بالکن شیشه ای

نحوه استفاده و مراقبت از سیستم های بالکن شیشه ای اروند سیستم

سیستم بالکن شیشه ای اروند سیستم برای استفاده مداوم طراحی شده اند، هر چه پنل‌ها را به صورت مداوم و پیوسته حرکت دهید، با کیفیت و شرایط بهتری کار خواهند کرد. با توجه به اینکه سیستم بالکن شیشه ای از ورود گرد و غبار و سایر ناخالصی های هوا جلوگیری می کند و ذرات در اطراف چرخ ها و سایر قطعات متحرک مانع عملکرد مناسب آنها می‌شود.

شستشو و نگهداری

حتی اگر تمام قطعات متحرک بالکن شیشه ای تقریبا بدون تعمیر و نگهداری بخوبی کار می‌کنند، توصیه می کنیم آنها را برای حرکت آسانتر اسلایدهای شیشه ای روغن کاری کنید، مثلا یک بار در سال. میتوان چرخ های بالا و پایین را با اسپری تفلون یا اسپری سیلیکون مراقبت کرد. نوارهای آب بندی پایین را هر از چندگاهی چک کنید.
توصیه ما به شما این است که سطوح شیشه ای را با آب و برخی از پاک کننده های خنثی به طور مرتب شستشو دهید (پاک کننده های شیشه معمولی خوب هستند).
پروفیل ها را فقط با آب و برخی مواد شوینده خنثی (pH 6-8) می توانید شستشو دهید. از تمیز کردن با مواد شوینده قوی و پارچه به طوری که سطح زیرین را خراشیده کند، جلوگیری کنید. اگر گرد و غبار روی اسلایدهای شیشه ای و یا پروفیل ها را جمع آوری و تمیز می‌کنید، حفره های درون پروفیل را فراموش نکنید.

ایمنی رو فراموش نکنید

هنگام تمیز کردن شیشه های بالکنی بخصوص در ارتفاع بالا از وسایل ایمنی استفاده کنید.

اگر سیستم شیشه ای با فریزر پوشانده شود

اگر یک درب به بالکن وجود دارد، ممکن است روی اسلایدهای شیشه ای لایه ای از شبنم بنشیند و در سرمای شدید لایه ای از یخ روی شیشه را بگیرد. هنگامی که این اتفاق می افتد، ممکن است الگوهای آب و یخ تشکیل شده روی سطح را متوجه شوید. همین طور ممکن است که پنل اطراف بالکن شیشه ای بخصوص پنل پایینی نیز یخ بزند. اگر این اتفاق می افتد، نشانه ای است که تهویه مناسب در ساختمان عمل نمی کند و اجازه نمی دهد که درب بالکن و پنجره ها هوای گرم و مرطوب به بالکن را ایجاد کنند. در این حالت فورا با واحد پشتیبانی اروند سیستم تماس بگیرید، زیرا ممکن است سازه بالکن خیس شود و در بلندمدت باعث آسیب شود.

عایق بندی

برای تهویه لازم و طبیعی بالکن، بین پانل ها بین ۲ تا ۴ میلیمتر فاصله وجود دارد. پنجره ای که به عنوان یک درب عمل می کند دارای یک شکاف باریک است تا امکان باز شدن بهتر را فراهم کند. اگر شما نیاز به هوای بیشتری دارید، می توانید با کمک لولاهای تعبیه شده ورود هوای بیشتری را سبب شوید.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است