دیوارهای شیشه ای بدون فریم

دیوار متحرک اروند سیستم راه حلی نامحدود و باز برای طرح‌های خلاقانه از جمله رستوران‌ها، ورودی فروشگاه‌ها، نمایشگاه های خودرو، استخر شنا و بخش های داخلی اداری ارائه می‌دهد. دیوارهای شیشه ای، ایده آل برای محیط های تجاری و اداری که نیاز به محیطی وسیع تری دارند یا بر اساس شرایط مورد نظر باید دیوارها به طور کامل باز شوند. پانل های کشویی مستقل همراه با یک مسیر ثابت برای حرکت پنل های شیشه ای. دهانه بالا در مسیر اجازه می دهد تا تمام پانل های شیشه ای به طور کامل حرکت کنند و نهایتا باز شدن ۱۰۰٪ دیواره‌ها امکان‌پذیر می‌شود. نیازی به دهانه‌ی پایین نیست. یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای درب ورودی و پارتیشن نمایشگاه خودرو است که در آن اتومبیل ها با امکان مانور بیشتری میتوانند وارد شوند، حرکت کنند و خارج شوند.

سیستم شیشه ای بدون فریم یک سیستم بی نظیر که عایق حرارتی نیز می باشد، در حالی که نمایی چشم نواز و بدون محدودیت از فضای اطراف را فراهم میکند، در برابر گریز انرژی مقاومت بالای را دارد.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است