آموزش-استفاده-از-شیشه-بالکنی-۶۰۰-۳۳۲

شیوه استفاده از شیشه بالکنی بسیار ساده و راحت است؛ چرا که طوری طراحی شده که اولا کاملا متحرک می باشد به این معنی که به راحتی جابجا می شود، ضمن اینکه متحرک بودن باعث می شود که شستشوی آن نیز آسان می گردد.

همانطور که گفته شد با توجه به ساختار این محصول استفاده از آن، بسیار آسان و راحت است. استفاده ازشیشه بالکنی را از پانل ها شروع می کنیم. این محصول از تعدادی پانل شیشه ای تشکیل شده که به صورت آکاردئونی قرار گرفته‌اند که در زیر و بالای هر کدام از این پانل ها چرخ کار شده که جابجایی این پانلها را تسهیل می کند.

اسلایدر-بالکن-شیشه-ای-۳-۶۰۰-۳۵۰

در شیشه بالکنی یکی از پانلها همیشه ثابت می باشد و به عنوان درب ثابت مورد استفاده قرار می گیرد اما بقیه پانلها کاملا متحرک می باشدو در آن، دو ریل یکی در کف و دیگری در سقف  کار می شود.

در ادامه باید گفت که در انتهای ریل شیاری ایجاد می شود که برای خارج شدن چرخ ها تعبیه می شود. در بالا نیز یراقی به شکل دستک طراحی شده که خارج شدن پانل ها را تسهیل می کند. شایان ذکر است که برای بازو بست شدن آسان پانلی که ثابت است، زنجیری از جنس نخ طراحی شده است که بوسیله آن بازو بست کردن پانل را آسان می کند.

برای خارج ساختن پانلها متحرک آنها را تا انتهای ریل هدایت می کنیم سپس چرخ انتهایی در داخل شیار قرار می گیرد وبا زاویه ۹۰ درجه از شیار خارج می شود و در کنار پانل ثابت قرار می گیرد.

بالکن شیشه ای اروند سیستم

این فرایند برای بقیه پانلها نیز به همین شکل انجام می پذیرد. برای اینکه پانلها را به حرکت درآورد لازم نیست که نیروی زیادی را وارد کرد چرا که نیروی بیش از حد باعث می شود که چرخها از ریل خارج شود و پانلها از جای خود خارج شود. برای شستشوی پانلها نیز می توان آنها را از ریل خارج کرد و به این صورت دسترسی به هر دو طرف شیشه امکان پذیر می باشد.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است