شیشه بالکن اروند(glass balcony)

سیستم کاملا متحرک می باشد و این بزرگترین خاصیت و ویژگی این محصول می باشد.منظور از متحرک بودن این است که محصول که از پانل های شیشه ای به پهنای ۵۵ تا ۶۰ سانتی متر تشکیل شده کاملا جمع شو می باشد و همه پانلها در گوشه دیوار جمع می شود. شیشه بالکن اروند می تواند مانعی برای ورود صدا نیز باشد.

بالکن شیشه ای اروند سیستم

به صورت تقریبی بین هفتاد تا هفتادوپنج درصد، این محصول صدا را پوشش می دهد. از سویی دیگر شیشه بالکن اروند مانعی برای خروج حرارت نیز می باشد و به این ترتیب می توان با به کارگیری شیشه بالکن اروند تنظیم حرارت را حاصل نمود. به صورت تقریبی بین هفتاد تا هفتاد و پنج درصدعایق حرارت برای این سیستم تعریف شده است. در فاصله زمانی زیادی بالکن واحد ها بلا استفاده باقی می ماند اما با به کارگیری شیشه بالکن اروند ، هم اکنون می توان کارایی های مختلفی را از بالکن انتظار داشت. بسیاری از واحد هایی که این محصول را نصب کرده اند به قصد ایجاد گلخانه از این سیستم استفاده می کنند. عده ای دیگر بالکن را تبدیل به سالن مطالعه کرده اند. برخی از واحد های اداری که با کمبود جا روبرو هستند با نصب محصول مورد نظراین مشکل را حل کرده اند و از بالکن به عنوان اتاق اداری استفاده می کنند.استفاده از بالکن به عنوان اتاق خواب، سالن آرایش،اتاق کودک و … از مزایای استفاده از شیشه بالکن اروند در بالکن یا تراس خانه می باشد. شستشوی شیشه ها و تمیز بودن نمای ساختمان از دیگر مشکلات شیشه های ثابت و محصولات مشابه این می باشد که با به کارگیری شیشه بالکن اروند این معضل نیز حل شده است و به خاطر دسترسی به هر دو سمت شیشه بسیارآسان می توان شیشه ها را تمیز نمود.

شرکت مهندسی اروند این افتخار را دارد که این محصول را در سرتاسر کشور به مشتریان خود عرضه نماید.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است