لذت(enjoy) در یک تعریف ساده عبارتند از: رضایت قلبی و درونی از استفاده از یک کالا و خدمت .پس می توان این تعریف ساده را اینطور تفسیر نمود که آرامش و آسایشی درونی بعد از به کارگیری یک خدمت و یا یک کالا که مصرف کرده ایم یا به عبارت دیگر دور شدن استرس از وجود آدمی در راستای کاربرد محصول و یا خدمت. در صنعت ساختمان نیز این رفتار لذت جویانه می تواند وجود داشته باشد اگر شما واحدی را در اختیار داشته باشید که تمام قسمت های آن بر اساس اصول فنی و مهندسی طراحی شده باشد و همه ملاحظات ایمنی و زیبایی شناختی در آن رعایت شده باشد احساس لذت و آرامش در فردی که ساکن واحد می باشد بوجود می آید . نماها و بیرون ساختمان نیز می تواند در لذت درونی فرد مثمر ثمر باشد . چرا که معماری ظاهری و بیرونی ساختمان در نگاه اول در ایجاد حس لذت و آرامش موثر خواهد بود . یکی از جاهای ساختمان که می تواند در افزایش و کاهش لذت درونی ساکنان موثر باشد بالکن یا تراس ساختمان می باشد ، اگر بالکن به حالت انباری و بلااستفاده در نظر گرفته شود برای ساکنان آن نه تنها لذت را به ارمغان نمی آورد ، بلکه باعث ناراحتی و حس غم می شود، اما اگر به بالکن واحد برسیم و در زیبا تر شدن آن هرچه بیشتر کوشا باشیم در نتیجه لذت خود به خود بوجود می آید.

5
یکی از دلایلی که بالکن یا تراس کارایی خود را از دست داده به خاطر این است که گرد و غبار، پرندگان و حشرات ، باد و باران نمی گذارد که ساکنان بتوانند از بالکن کارایی لازم را انتظار داشته باشند . اما این مژده را به شما می دهیم که شرکت اروند می تواند محصولی را به شما معرفی نماید که شما بتوانید لذت داشتن یک بالکن زیبا و کارا را حس کنید.

شیشه بالکن اروند محصولی است که می تواند حس لذت و رضایت را در شما بوجود آورد در این متن سعی می کنیم چند مزیت آن را به صورت مختصر برایتان تشریح نماییم تا شما به این نکته پی ببرید که می توان با به کاربردن این محصول لذت را در خود و دیگر افراد خانواده برای داشتن یک بالکن یا تراس زیبا بوجود آورید . این محصولی است که تولیدی شرکت آساژ ترکیه می باشد و با برند ماکرووین در ایران شناخته می شود به عبارتی دیگر کلیه یراق و پروفیلی که در شیشه بالکن اروند استفاده می شود تماما ترک می باشد. این نوع شیشه اروند دارای ضخامت ۸ میلی متر می باشد و برای امنیت بیشتر سکوریت شده نیز می باشد شیشه سکوریت شده یا نشکن دارای مقاومت ۴ تا ۵ برابری نسبت به شیشه های معمولی می باشند. شاید مهمترین خاصیت محصولات اروند این باشد که سیستم کاملا متحرک می باشد یعنی می توان کل پانل های شیشه ای را یکجا جمع نمود برای اطلاع از دیگر فواید شیشه بالکن اروند می توانید با کارشناسان اروند تماس حاصل فرمایید.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است