چند نکته جهت خرید سقف شیشه ای وجود دارد که در هنگام بررسی و جستجو جهت انتخاب نوع آن باید مورد اهمیت فراوان قرار گیرد. آنها را در ادامه این نوشته برمی‌شمریم و امیدواریم بتوانیم در این مقاله کمک شایانی را در جهت خرید به شما ارائه کنیم.

photo_2017-04-15_10-15-13

قبل از هر چیز، باید این نکته را یادآوری نماییم که سقف شیشه ای در حالت کلی در دو مدل متحرک و ثابت مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام با توجه به خصوصیاتی که دارند برای فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و می توان از هر مدل برای حداکثر شدن منافع استفاده کرد معمولا رستورانها، کافی شاپ ها، نمایشگاهها و … بیشتر از این سیستم استفاده می کنند در جاهایی که احتیاج است که از فضای بیرون استفاده شود می توان از سقف متحرک شیشه ای استفاده کرد

یکی از چند نکته که باید مورد توجه قرار گیرد این است که سقف شیشه ای باید کاملا آب بند باشد. باید توجه کرد که موتوری که سقف را جابجا می کند باید کیفیت لازم را داشته باشد که در طول زمان کارایی خود را از دست ندهد.در سقف ثابت فضای مورد نظر از طریق پروفیل آهن کشی می شود. شیشه های سقف از ضخامت ۱۰ میل تشکیل می شود. شیشه های سقف حتما باید سکوریت شده باشد.

لمینیت شدن سقف شیشه ای نیز بسیار اهمیت دارد چرا که امنیت استفاده از سقف را بالا می برد.

 

در صورتی که در زمینه خدمات و محصولات اروند سیستم هرگونه سوالی را دارید، لطفا با همکاران ما در میان بگذارید، باعث افتخار خواهد بود که در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

دیدگاه ها بسته شده است